© Parafia Najdroższej Krwi Pana Naszego Jezusa Chrystusa w Kętach Podlesiu

Dziś panowie z Rady Parafialnej zbierają składkę na planowaną wymianę kotła gazowego do ogrzewania naszego kościoła. Z góry dziękujemy za życzliwość, ofiarność i za każdy złożony dar.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.30.  Rozpoczynamy I tydzień psałterza.

W tym tygodniu w liturgii:

W czwartek – Święto Katedry św. Piotra, apostoła.

W przyszłą niedziele przypada dzieło AD GENTES. Modlitwą i darem ofiarnym wesprzemy naszych misjonarzy w dziele ewangelizacji oraz głodujące dzieci Afryki. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. Ministranci będą zbierać składkę na to dzieło.

W Wielkim Poście odprawiamy nabożeństwa pasyjne o cierpieniu, męce i śmierci Jezusa. Zapraszam na Drogę Krzyżową w piątki o 17.30 i na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, w niedziele na godz. 16.30.

Wszystkie Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na Drogę Krzyżową w niedziele Wielkiego Postu na godz. 10.40.

Wspólnota świeckiego Karmelu naszej Parafii zaprasza na Drogę Krzyżową w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00

W Środę popielcową zebraliśmy 1824,50 zł na ofiary oraz poszkodowanych w wojnie na Ukrainie. Dziękujemy za złożone ofiary, które zostały przekazane do Caritas Polska.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej, tygodnika: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”, „Małego Gościa”, kwartalnika „Gość Ekstra” dwumiesięcznika „Trwajcie w miłości”. Zelatorów proszę o odebranie miesięcznika „Różaniec”

Życzę wszystkim błogosławieństwa i wielu łask Bożego oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień. Szczęść Boże.

 

274243