© Parafia Najdroższej Krwi Pana Naszego Jezusa Chrystusa w Kętach Podlesiu

Dziś po Mszach świętych, w ramach kazań, adoracja Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem czerwcowym ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Rozpoczynamy III tydzień psałterza.

W tym tygodniu w liturgii:

We wtorek – Wsp. Św. Barnaby, Apostoła;

W czwartek – Wsp. Św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła. W tym dniu przypada dzień objawień fatimskich. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30, Msza św. i procesja maryjna;

W piątek – Wsp. Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika;

W sobotę – Wsp. Niepokalanego Serca NMP.

W przyszłą niedzielę po Mszach świętych, adoracja Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem czerwcowym ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 11.00 Msza św. w int. Uczniów naszej Szkoły, Rodziców, Nauczycieli i Dyrekcji z okazji zakończenia roku szkolnego.

W przyszłą niedzielę panowie z Rady Parafialnej będą zbierać składkę na wymianę kotła gazowego do ogrzewania naszego kościoła. Demontaż i montaż nowych kotłów został ustalony z panem Tomaszem Handzlikiem na koniec sierpnia. Do tej pory zebraliśmy 34870 zł. Brakuje jeszcze 15130 zł, dlatego prosimy wszystkich naszych Parafian o wsparcie tej inwestycji.

Zachęcam do lektury naszego miesięcznika parafialnego na miesiąc czerwiec, „Gościa Niedzielnego”, „Gościa Historia” i „Niedzieli”.

Życzę wszystkim błogosławionej niedzieli i opieki Matki Bożej na każdy dzień nowego tygodnia. Szczęść Boże.

277691