© Parafia Najdroższej Krwi Pana Naszego Jezusa Chrystusa w Kętach Podlesiu

Dziś przypada niedziela AD GENTES. Modlitwą i darem ofiarnym wspieramy naszych misjonarzy w dziele ewangelizacji oraz głodujące dzieci Afryki. Po każdej Mszy św. Ministranci zbierają składkę na to dzieło.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.30.

Rozpoczynamy II tydzień psałterza.

W przyszłą niedzielę 3 marca rozpoczniemy Rekolekcje wielkopostne. O godz. 11.00 Msza św.  z nauką ogólną dla Dzieci Szkoły Podstawowej. Po tej Mszy św. spotkanie dla Rodziców i Dzieci klas III w ramach przygotowania do I Komunii św. Natomiast o godz. 17.00 Msza św. dla młodzieży i kandydatów do bierzmowania. Po tej Mszy nauka dla kandydatów do bierzmowania.

Plan rekolekcji zostanie zamieszczony w naszym miesięczniku parafialnym oraz na parafialnej stronie internetowej.

Nauki rekolekcyjne poprowadzi Ks. dr Wojciech Krymiec, notariusz Sądu Biskupiego w Bielsku-Białej.

W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00. W I sobotę miesiąca oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP. Po Mszy św. o godz. 7.00 adoracja i modlitwa różańcowa. Odwiedziny chorych w sobotę od 9.30.

Od dziś rozprowadzamy świece Caritas - paschaliki w cenie 15 zł. Zebrane środki  finansowe ze sprzedaży paschalików są przeznaczone na cele charytatywne a szczególnie na wsparcie opieki zdrowotnej ciężko chorych dzieci.

W ubiegłą niedzielę panowie z Rady Parafialnej zebrali 7870,00 zł

na planowaną wymianę kotła gazowego do ogrzewania naszego kościoła. Dziękujemy za życzliwość, ofiarność i za każdy złożony dar na ten cel.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej, tygodnika: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

Życzę wszystkim błogosławieństwa i wielu łask Bożego oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień. Szczęść Boże.

274243