© Parafia Najdroższej Krwi Pana Naszego Jezusa Chrystusa w Kętach Podlesiu

Dziś przypada II niedziela zwykła. Rozpoczynamy II tydzień psałterza.

W tym tygodniu w liturgii:

W środę – Wsp. św. Antoniego, opata;

W piątek – Wsp.  św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa;

W niedzielę przypada Dzień Słowa Bożego.

Dziś ks. Michał odwiedzi naszych parafian na os. Miodowym. Jest to już ostatni dzień wizyty duszpasterskiej, dlatego pragniemy serdecznie podziękować za życzliwe i gościnne przyjęcie, nas kapłanów, do swoich domów. Dziękujemy tym rodzinom, które mimo swoich obowiązków znalazły czas, poświęciły go modlitwie i rozmowie z nami. Pragniemy z całego serca podziękować tym Parafianom, którzy przygotowali poczęstunek. Dziękujemy także za złożone ofiary pieniężne. Część z nich, przekazujemy na potrzeby Kurii diecezjalnej
i Caritas, a 10 % na potrzeby naszej Parafii. Jako wyraz naszego podziękowania odprawimy Mszę św. w intencji wszystkich rodzin i osób samotnych, które przyjęły nas do swoich domów w niedzielę, 4 lutego o godz. 11.00.

Rodziny, które z różnych względów nie mogły przyjąć księdza podczas wyznaczonej kolędy, mogą zgłosić chęć spotkania się z kapłanem na modlitwę i błogosławieństwo domu oraz swojej rodziny.

Organista, pan Michał, serdecznie dziękuje za złożone ofiary podczas kolędy. Każdy dar to wyraz wdzięczności dla niego za całoroczną oprawę muzyczną podczas świętej Liturgii. 

W przyszłą niedzielę panowie z Rady Parafialnej będą zbierać składkę na planowaną wymianę kotła gazowego do ogrzewania naszego kościoła.

Zachęcam do lektury czasopism: tygodnika Niedziela i Gość Niedzielny.

Życzę wszystkim Bożego błogosławieństwa oraz wielu darów w owocnym przeżyciu Dnia Pańskiego oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień. Szczęść Boże.