© Parafia Najdroższej Krwi Pana Naszego Jezusa Chrystusa w Kętach Podlesiu

Dziś nabożeństwo różańcowe o 16.30 prowadzi Oaza Rodzin.

Jutro nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30 poprowadzą klasy IV, a we wtorek Świecki Zakon Karmelitański. Rozpoczynamy II tydzień psałterza

W tym tygodniu w liturgii:

W Środę1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych, msze św. będą odprawiane w naszym kościele o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i o godz. 14.00 za wszystkich zmarłych naszych Parafian, których pożegnaliśmy od 2 listopada 2022 do dziś. Po tej Mszy św. pojedziemy na cmentarz komunalny, aby uczestniczyć modlitewnej procesji za zmarłych.

W czwartek, 2 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.
W tym dniu msze św. w naszym kościele o godz.: 7.00; 7.30 i o godz.18.00. Różaniec za zmarłych o godz. 17.30.

W dniu Wszystkich Świętych i przez cały Dzień Zaduszny w kościołach i kaplicach publicznych można uzyskać odpust zupełny, ale tylko jeden raz.  Warunkiem uzyskania odpustu jest: spowiedź św., przyjęcie komunii św., zachowanie wolności od przywiązania do grzechu, odmówienie modlitwy Ojcze Nasz, Wierzę w Boga oraz modlitwy w intencji Ojca świętego. 

W przyszłą niedzielę w ramach kazań, adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy za zamarłych.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
W czwartek o 17.30 nabożeństwo do św. ojca Pio. i msza św. o godz. 18.00 na którą zapraszam serdecznie Ministrantów, Lektorów i ich Rodziców. Po tej Mszy św. będzie zebranie Rodziców. Spowiedź w piątek od godz. 17.00.

W I sobotę miesiąca oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP. Po Mszy św. o godz. 7.00 adoracja i modlitwa różańcowa. Odwiedziny chorych w sobotę od 9.30.

Panowie z Rady parafialnej zebrali 11750,00 zł na ogrzewanie naszego kościoła. Dziękuję także za wpłaty na konto parafialne. Dziękujemy za okazaną życzliwość, ofiarność i każdy złożony dar na ten cel.

Przyjmujemy na jednorazowe i roczne wypominki za naszych zmarłych.

Zapraszam naszych Parafian młodych i starszych do pielgrzymowania szlakiem Karoliny Kózkówny, która poniosła śmierć z ręki żołnierza armii rosyjskiej w obronie własnej godności i daru czystości. Wyjazd autokarem w sobotę 18.11.2023 r. z parkingu przy kościele o godz. 7.30. Koszt przejazdu z oprowadzaniem  70 zł od osoby. Zapisy w zakrystii.

Zachęcam do lektury czasopism religijnych, tygodnika „Niedziela”, „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość Niedzielny”.

Życzę wszystkim Bożego błogosławieństwa oraz wielu darów w owocnym przeżyciu Dnia Pańskiego oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień. Szczęść Boże.

275674