© Parafia Najdroższej Krwi Pana Naszego Jezusa Chrystusa w Kętach Podlesiu

Dziś przypada Światowy Dzień Osób Trędowatych i IV tydzień psałterza.

W tym tygodniu w liturgii:

W środę – Wsp. św. Jana Bosko, kapłana;

W piątek – Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. będą odprawione o godz. 7.00, 9.00; 17.00 i 18.00. Na każdej Mszy świętej obrzęd poświęcenia świec – gromnic. Na godz. 18.00 zapraszam rodziców i dzieci klas III na obrzęd poświęcenia świec komunijnych i kolejne spotkanie przed uroczystością I Komunii św. W tym dniu przypada także Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą ogarniamy szczególnie wspólnoty zakonne naszej Diecezji i wspieramy je finansowo. Po każdej Mszy św. Ministranci będą zbierać składkę na utrzymanie domu zakonnego Sióstr Klarysek z Kęt.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

Spowiedź będzie wyjątkowo w czwartek od godz. 17.30. Na Mszę św. o godz.18.00 zapraszam serdecznie Ministrantów, Lektorów i ich Rodziców. Po tej Mszy św. będzie zebranie Rodziców.

W I sobotę miesiąca oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP. Po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo różańcowe.  Odwiedziny chorych w sobotę, od godz. 9.30 do 11.00.

W ubiegłą niedzielę panowie z Rady Parafialnej zebrali 5640,00 zł na wymianę kotła gazowego do ogrzewania naszego kościoła. Serdecznie dziękujemy za życzliwość, ofiarność i za każdy złożony dar na ten cel.

Zachęcam do lektury czasopism: tygodnika „Niedzieli”, „Gościa  Niedzielnego” a naszych młodszych Parafian zachęcam do lektury oraz miesięcznika „Małego gościa.” Zelatorów Róż różańcowych zachęcam do lektury miesięcznika „Różaniec”

Ukazał się także nowy numer naszego miesięcznika parafialnego „Miłosierdzie i Miłość Jezusa”, w którym zamieściłem sprawozdanie duszpastersko-ekonomiczne za rok 2023 oraz kolejną cześć historii naszej Parafii.

Życzę wszystkim błogosławionej niedzieli wielu łask Bożych oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień. Szczęść Boże.

279049